Skip to content Skip to footer
CZYNIMY PIĘKNO

PEŁEN ZAKRES USŁUG
DETAILINGU DLA SAMOCHODÓW

Witajcie w naszej Klinice Lakieru!

W Klinice Lakieru otrzymasz nie tylko pielęgnację, lecz także pasję do samochodów. Od 2015 roku dostarczamy usługi detailingowe, które uznawane są za najwyższej jakości. Nasza historia zaczęła się jako mały zakład, lecz dzięki pasji i zaangażowaniu, staliśmy się ekspertami w branży. Jako akredytowany partner FX Protect oraz stale doskonaląc swoje umiejętności poprzez szkolenia, zapewniamy najnowsze i najlepsze rozwiązania dla Twojego samochodu.

Z nami masz pewność, że Twoje auto jest w najlepszych rękach.

PROFESJONALNY SERWIS

NAJDALSZE MARZENIA I NAJMOCNIEJSZA PASJA - INNOWACYJNE METODY KONSERWACJI LAKIERU

KLINIKA LAKIERU

Wierzymy, że tylko dobrze spolerowany i zabezpieczony lakier jest dumą każdego właściciela samochodu, dlatego wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest jakość powierzonej pracy.

Powstaliśmy jako mały zakład detailingowy w 2015 roku. Od najmłodszych lat uwielbialiśmy samochody, spotykaliśmy się na myjniach i wspólnie wymieniając się doświadczeniem „pucowaliśmy” nasze auta.

Klinika Lakieru to firma zrodzona z pasji do pięknych samochodów. Początki naszych zawodowych ‘’pierwszych szlifów’’ sięgają 2015 roku, gdzie zaczynaliśmy interesować się zaawansowaną kosmetyką samochodową. Po 18 miesiącach testów wielu kosmetyków i doskonalenia umiejętności, byliśmy gotowi wykonać pierwszą korektę lakieru z zabezpieczeniem go powłoką ceramiczną. Od kwietnia 2016 roku oferujemy nasze usługi Klientom wymagającym najwyższej jakości wykonania prac w zakresie renowacji i zabezpieczenia lakieru samochodowego.

Akredytacja FX Protect

W kwietniu 2017 roku zostaliśmy akredytowanym partnerem FX Protect – producenta jednej z najlepszych powłok ceramicznych na rynku.Przez cały czas szlifujemy swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach m.in. z renowacji tapicerki skórzanej, aplikacji folii ochronnych PPF czy zastosowaniu chemii przyjaznej alergikom – CarProtect Samochodowa Procedura Antyalergiczna.
CO MY W ZASADZIE ROBIMY?

Robimy to, co kochamy i kochamy to, co robimy profesjonalnie pielęgnujemy Państwa samochody.

Michał Borek

Twórca Kliniki Lakieru

Napisz do nas!

    WPADNIJ DO NAS!

    Pytania, Projekty, wizyta na kawę?